Świąteczna pomoc prosto z głogowskiego ratusza!

Czytaj dalej
Fot. arch. urzędu miasta
Filip Pobihuszka

Świąteczna pomoc prosto z głogowskiego ratusza!

Filip Pobihuszka

Żywność, chemia, odzież a nawet kuchenka - te i inne rzeczy trafią do jednej z głogowskich rodzin. To efekt akcji Szlachetna Paczka w ratuszu.

Aż 29 świątecznych pakunków trafi do jednej z głogowskich rodzin

Wszystko za sprawą zaangażowania urzędników z głogowskiego ratusza oraz sponsorów. - Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom, którzy pomogli w zbieraniu paczek i pieniędzy. W Szlachetnej Paczce urząd bierze udział po raz pierwszy, ale jestem przekonany, że za rok gdy poproszę o pomoc odpowiedź urzędników będzie podobna - komentował prezydent miasta, Rafael Rokaszewicz, będący inicjatorem przedsięwzięcia. - Bardzo dziękuję moim pracownikom za każdy gest! Akcję w urzędzie prowadzili Bożena Paszkowska i Krzysztof Fryczyński z działu pomocy społecznej, którzy zadanie wykonali doskonale! - cieszył się włodarz.

Żywność, chemia, odzież a nawet kuchenka  - te i inne rzeczy trafią do jednej z głogowskich rodzin. To efekt akcji Szlachetna Paczka w ratuszu.
arch. urzędu miasta Żywność, chemia, odzież a nawet kuchenka - te i inne rzeczy trafią do jednej z głogowskich rodzin. To efekt akcji Szlachetna Paczka w ratuszu.

Do potrzebującej rodziny trafi 25 paczek z żywnością i chemią, jedna z kosmetykami, dwie kołdry z poduszkami, dwa komplety pościeli, dziesięć ręczników, cztery pary nowych butów, dwie pary kapci, cztery koce, duży karton nowej i używanej odzieży (w środku m.in. bluzki, bluzy, cztery kurtki zimowe czy koszulki), a także kuchenka elektryczna, komplet garnków, patelnie i czajnik. Oprócz tego rodzina otrzyma 350 zł na pokrycie bieżących rachunków.

Całkowitą wartość pomocy oszacowano na 6 tys. zł.

Filip Pobihuszka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.