Tomasz Jabłoński

StreetLodz Show 2, czyli piękne auta przed atlas areną

StreetLodz Show 2 Fot. Tomasz Jabłoński StreetLodz Show 2
Tomasz Jabłoński

Prawie 200 samochodów z Łodzi i województwa wzięło udział we wczorajszej imprezie „StreetLodz Show 2” - czyli zlocie miłośników samochodów po tuningu, (wizualne, elektroniczne i mechaniczne modyfikacje).

Pogoda była świetna, dopisała więc publiczność, która na parking przed Atlas Areną przyszła podziwiać seryjne samochody, które dzięki przeróbkom wyróżniają się w ruchu ulicznym.

- Odwiedzamy z synem takie zloty, ponieważ motoryzacja to nasza pasja - mówi Tadeusz Michalak, który razem z synem Arutem podziwiał zaparkowane auta. - Jest kilka popularnych marek samochodów, które są świetnie zrobione. Fajnie, że z każdym właścicielem można porozmawiać i popytać np. o ceny niektórych przeróbek.

Fani motoryzacji bawili się od godziny 10 do późnych godzin popołudniowych. W czasie zlotu odbywały się liczne konkursy. Organizatorzy przygotowali też szereg atrakcji dla widzów, m.in. pokazy samochodowego driftu.

- Jazda bokiem robi wrażenie - śmieją się Monika i Dorota, licealistki, które przyszły na wczorajszą imprezę. - Prędkość spora, cały czas spod kół unosi się dym i czuć ten specyficzny zapach palonej gumy.

Widzowie podziwiali też wybory m.in. najniższego auta, najgłośniejszego i najlepszego auta zlotu.

Wszyscy zgodnie zapowiadali, że w przyszłym roku też przyjadą na „StreetLodz Show”.

Tomasz Jabłoński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.