Iwona Marciniak

Sprzeczka o przeciętą wstęgę - GDDKiA kontra kołobrzeskie władze

Sprzeczka o przeciętą wstęgę - GDDKiA kontra kołobrzeskie władze
Iwona Marciniak

W dzień po środowym, uroczystym otwarciu przez kołobrzeskie władze (PO) III etapu obwodnicy, inwestor - Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała zaskakujące oświadczenie. Wynika z niego, że prezydent Janusz Gromek i inni przedstawiciele władz, przecinali wstęgę i świętowali oddanie drogi do użytku bez uzgodnienia z inwestorem, tamując ruch na otwartej już drodze.

„W związku z zaistniałą sytuacją badamy kwestie prawne związane z zablokowaniem ruchu na czynnej już drodze przez organizatorów tego wydarzenia” - czytamy na zakończenie oświadczenia rozesłanego przez GDDKiA. W urzędzie słyszymy: - Ależ nikt nie odbiera zasług GDDKiA - mówi rzecznik prezydenta Kołobrzegu Michał Kujaczyński.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.