Spacery, wycieczki rowerowe, basen. Tak Polacy najchętniej spędzają weekendy

Czytaj dalej
Fot. Marek Weckwerth
Marek Weckwerth

Spacery, wycieczki rowerowe, basen. Tak Polacy najchętniej spędzają weekendy

Marek Weckwerth

Polacy najbardziej podczas weekendu lubią spędzać czas na aktywnościach fizycznych takich jak spacery, wycieczki rowerowe czy basen. Jak wynika z badania drugą preferowaną formą spędzania czasu są spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Jedynie 15 procent Polaków leniuchuje na kanapie oglądając filmy lub czytając.

Jak wynika z badania "Potrzeby i oczekiwania Polaków w obszarze aktywności fizycznej i rozrywki" serwisu Prezentmarzeń, wybierając rozrywki w czasie wolnym kierujemy się przede wszystkim swoimi potrzebami (34%), czasem trwania danej rozrywki (21%), lokalizacją (17%), ceną (15%) oraz potrzebami bliskich (13%).

Wybierając rozrywki w czasie wolnym kierujemy się przede wszystkim swoimi potrzebami, czasem trwania danej rozrywki, lokalizacją, ceną oraz potrzebami bliskich. Kluczową rolą rozrywki w dzisiejszych czasach jest dostarczanie pozytywnych emocji i dodanie energii do działania.

Kiedy decydujemy się na podróże, chętnie wybieramy wyjazd typu city break, czyli weekendowy wyjazd do innego miasta, aby je odwiedzić i skorzystać z lokalnych rozrywek. 

Szczegółowe wyniki badania "Potrzeby i oczekiwania Polaków w obszarze aktywności fizycznej i rozrywki" poznasz w pełnej wersji artykułu. Zapraszamy!

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Weckwerth

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.