Smecz towarzyski. W poszukiwaniu straconego czasu

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Banas
Przemysław Franczak

Smecz towarzyski. W poszukiwaniu straconego czasu

Przemysław Franczak

Podobno Polacy nie wstają już z kurami - wiadomo, dominuje chów klatkowy. Największą wiedzę na ten temat siłą rzeczy muszą mieć w Polskim Stronnictwie Ludowym, nic więc dziwnego, że to ludowcy forsują likwidację zmiany czasu i trwałe pozostawanie w jego letnim wariancie.

Żaden pomysł żadnej opozycji i żadnego rządu nie cieszył się w ostatnich latach takim poparciem na parlamentarnym forum. Przestawianie zegarków najwidoczniej niemiłe jest i suwerenowi, i wszystkim posłom od prawa do lewa (a w zasadzie do centroprawa, wszak lewa na Wiejskiej nie ma), nawet jeśli komórki i komputery synchronizują się same zegarami atomowymi. To doprawdy wielki sukces opozycji, która chce być zapamiętana jako ta, która zatrzymała czas, skoro już nie ma żadnego pomysłu na to jak zatrzymać PiS, który niezmordowanie zmienia nam czasy.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Przemysław Franczak

Kraków, wszechświat i cała reszta. Dziennikarz, publicysta, wydawca. Autor felietonów: społeczno-polityczno-kulturalnego "Smecza towarzyskiego" oraz sportowego "Sporty bez filtra". Korespondent Polska Press Grupy z siedmiu igrzysk olimpijskich.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.