Skład Opału - Ekogroszek

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Nikomax Sp. z o.o.

Skład Opału - Ekogroszek

Materiał informacyjny Nikomax Sp. z o.o.

O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Duże doświadczenie w dystrybucji ekogroszku sprawia, że potrafimy wczuć się w sytuację klienta i zaproponować najlepsze rozwiązania. Obszarem na jakim się skupiamy jest przede wszystkim Wrocław oraz całe województwo dolnośląskie. Klienci mogą liczyć na rozbudowaną ofertę, wśród której znajdą między innymi kilka gatunków ekogroszku, węgiel kamienny oraz pelett.

Dlaczego nasz EKOGROSZEK jest tak opłacalny? Oto 10 powodów:

Jeśli do tego dodamy niestabilną politykę cenową w zakresie paliw ciekłych oraz występujący często brak paliw tego typu w ogólnodostępnej sprzedaży to wniosek jest tylko jeden. Należy przestawić się na paliwo, którego z pewnością nie zabraknie, a do tego będzie najtańsze. Mowa oczywiście o węglu, którego w Polsce akurat nie brakuje w przeciwieństwie do drogiego i ciągle niezbyt rozwiniętego rynku paliw odnawialnych.

DLACZEGO WŁAŚNIE WĘGIEL (EKOGROSZEK)?

Jest to przede wszystkim paliwo wysoko energetyczne, a przy tym niedrogie w zakupie i użytkowaniu. Jeśli do tego dodamy ekologiczność zrozumiemy, dlaczego węgiel jest przywracany do łask. Ktoś pewnie w tym momencie zaprotestuje i powie, że nie jest to zbyt ekologiczne paliwo. Błąd. Od paru lat niemal każdy skład opałowy dba, aby w swojej ofercie posiadać nowoczesny ekogroszek. Jest to produkt przeznaczony do pieców nowej generacji, które nie uwalniają do atmosfery tylu szkodliwych substancji co poprzednie urządzenia. Ekogroszek jest specjalną odmianą węgla kamiennego, która spełnia wszelkie oczekiwania jakie możemy mieć wobec wydajnego węgla (piece na ekogroszek spełniające wyśrubowane normy UE).

Główne atuty ekogroszku workowanego to:

Zastanawiając się nad zmianą dotychczasowego sposobu ogrzewania swojego domu oraz przejścia na ekogroszek workowany warto przeanalizować wszelkie koszty. Nie da się ukryć, że nowoczesny piec będzie kosztował sporo. Decydując się jednak na system ogrzewania wybieramy dane rozwiązanie na lata. Wszelkie raporty oraz opinie wskazują, że przestawienie się na ogrzewanie ekogroszkiem jest opłacalne jeśli chodzi o ekonomiczność. Takie rozwiązanie po prostu szybko się zwraca. Dla przykładu wystarczy wspomnieć, że najtańszym stałym źródłem ogrzewanie jest ogrzewanie gazowe. Porównując to jednak do ogrzewania za pomocą ekogroszku można dojść do wniosku, że opisywane rozwiązanie jest praktycznie 2 razy tańsze.

Sami Państwo oceńcie zatem czy warto.
https://ekogroszek-wroclaw.pl/

Kontakt
SKŁAD OPAŁU EKOGROSZEK

ŚRODA ŚLĄSKA

Telefon+48-790-814-145
Telefon+48-792-42-42-42
Email: [email protected]
Adres: Komorniki 243, 55-300 Środa Śląska

Skład Opału - Ekogroszek
Materiał informacyjny Nikomax Sp. z o.o.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.