SILVA Eco Ville

Czytaj dalej

SILVA Eco Ville

Inwestycja zrealizowana w 2018

Ukryte przed zgiełkiem miasta osiedle SILVA Eco Ville tworzy idealne miejsce do życia – w zgodzie z naturą. Wyjątkowa inwestycja położona w spokojnej dzielnicy Poznania, przy ul. Żorskiej 37, składa się z 11 kameralnych 2-piętrowych ECO VILLI, zlokalizowanych nieopodal urokliwego stawu i terenów nadwarciańskich.

Przy budowie SILVA Eco Ville wykorzystano przyjazne środowisku materiały budowlane najwyższej jakości. Uniwersalne komórki lokatorskie i podziemna hala garażowa to dodatkowe atuty inwestycji. Na terenie osiedla znajdują się praktyczne stojaki rowerowe dla miłośników aktywnego trybu życia oraz ekologiczny plac zabaw dla najmłodszych.

W ramach realizowanej idei social living mieszkańcy mogą korzystać ze wspólnych przestrzeni i organizować sąsiedzkie spotkania. Wszelkie działania wspólnotowe sprzyjają integracji, podnoszą jakość życia i zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

W ramach inwestycji 129 komfortowych mieszkań o pow. od 32 m² do 95 m², z przeszklonymi balkonami oraz przestronnymi tarasami. Obecnie w ofercie gotowe mieszkania 2-pokojowe, o powierzchni ok. 53-54 mkw., w standardzie deweloperskim, bądź wykończone pod klucz.

DOM-EKO

Poznań, 61-131
ul. Kaliska 22A/5
Tel./fax. (61) 824 41 16
e-mail: [email protected]


Odwiedź naszą stronę

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.