S19 i S61. Polityczne drogi. Innym budują, nam ciągle obiecują

Czytaj dalej
Fot. Konrad Karkowski
Marta Gawina

S19 i S61. Polityczne drogi. Innym budują, nam ciągle obiecują

Marta Gawina

O S19, która w końcu trafiła do programu budowy dróg, o przyśpieszeniu prac na S61 i rozbudowie ósemki z Białegostoku do Augustowa mówił w Białymstoku premier Mateusz Morawiecki. Padły deklaracje, zabrakło konkretów. Czy faktycznie coś się zmieni w najbliższym czasie? Sprawdziliśmy w GDDKiA.

Politycy, którzy przyjeżdżają do naszego regionu lubią mówić o naszych drogach. Szczególnie tuż przed wyborami. Wtedy każda strona sceny politycznej dostrzega, że na Podlasiu z drogami jest kiepsko i trzeba to w końcu nadrobić. Tak było w kampanii wyborczej w 2014 i 2015 roku, tak jest i teraz. Można się o tym było przekonać w czasie wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Białymstoku.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.