Ruszyła loteria „Echa Dnia”. Czeka piękne mieszkanie. Zobacz je [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Marzena Smoręda

Ruszyła loteria „Echa Dnia”. Czeka piękne mieszkanie. Zobacz je [WIDEO, ZDJĘCIA]

Marzena Smoręda

W piątek, 23 września, ruszyła loteria promocyjna Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”. Można w niej wygrać wygodne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Prezentujemy ten piękny apartament.

W piątek, 23 września, w Echu Dnia rozpoczęła się loteria z cennymi nagrodami, w którym nagrodą główną będzie dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu „Apartamenty Witosa”. Czeka też na Państwa wspaniały samochód – peugeot 301 i cenne nagrody pieniężne – 30 tysięcy złotych w gotówce.

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie, nagroda główna w loterii promocyjnej Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”, znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnej i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy

Osiedle składa się z dwóch eleganckich i nowoczesnych budynków wielorodzinnych oraz jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. W podziemiu budynków mieścić się będą garaże dla samochodów.
Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.

Powierzchnia użytkowa mieszkania, które znajduje się na I piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wynosi 44,43 metry kwadratowe. W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni 16,35 metrów kwadratowych, sypialnia, która ma 9,32 metrów kwadratowych, kuchnia o powierzchni 7,45 metrów kwadratowych, łazienka i przedpokój. Z okien mieszkania rozpościera się widok na południowy-wschód.

Do mieszkania należeć będzie także balkon, wyłożony antypoślizgowymi i mrozoodpornymi płytkami ceramicznymi z balustradami ze nierdzewnej stali wypełnionymi szkłem. Mieszkańcy będą mieli także do dyspozycji komórkę lokatorską, usytuowaną na poziomie -1.

Ściany wewnętrzne mieszkania, które można wygrać w loterii, otynkowane będą tynkiem gipsowym. W łazience zastosowany zostanie tynk cementowo-wapienny. Trzyszybowe okna z mikrouchylaniem i nawiewnikami higrosterowanymi wykonane zostaną z PCV w okleinie w kolorze orzecha włoskiego. Wykończone będą marmurowymi parapetami wewnętrznymi w kolorze luna beige. Mieszkanie wyposażone będzie w antywłamaniowe drzwi wejściowe z ościeżnicą metalową w kolorze jasnego orzecha.

Lokal ogrzewany będzie poprzez instalację centralnego ogrzewania. Znajdować się w nim będą instalacje telefoniczna, TV i domofonowa. W budynku projektanci zastosują nowoczesną wentylację hybrydową.

- Osiedle budowane jest w najnowszych technologiach z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i budowlanych. Inwestycja, której budowa ruszyła na wiosnę, jest już w mocno zaawansowanej fazie. Planowany koniec prac wyznaczony jest na maj 2017 roku. Pracując na co dzień na tej budowie jestem przekonany, że będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi w każdym wieku. Mieszkanie przeznaczone do konkursu jest wygodne, a jego dużym atutem jest piękny widok na tereny zielone. Zieleń będzie dominującym elementem architektonicznym na osiedlu. Urządzone zostaną trawniki z niską zielenią, również dach garażu podziemnego pokryty będzie zielenią. Drogi wewnętrzne, chodniki i place wykonane będą z szarej kostki betonowej. Cały teren będzie ogrodzony panelami systemowymi, a furtki wejściowe zabezpieczone zamkiem szyfrowym – informuje Łukasz Nowak.

Co słychać na budowie? Zakończono już 1 etap realizacji robót budowlanych, czyli roboty przygotowawcze, wykopy, fundamenty i rozpoczęto etap 2 robót, który powinien zakończyć się do 30 września bieżącego roku. Polega on na stanie surowym otwartym kondygnacji -1, parteru, pięter 1 i 2. Rozpoczęto układanie instalacji elektrycznej, sanitarnej i zewnętrznej.

- W mieszkaniu wykonano już strop nad kondygnacją oraz konstrukcje ścian nośnych. Wkrótce powinny zostać wstawione okna i rozpoczniemy wykonywanie instalacji elektrycznych – dodaje kierownik budowy.

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Marzena Smoręda

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.