Ruszyła loteria „Echa Dnia”. Czeka piękne mieszkanie. Zobacz je [WIDEO, ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Marzena Smoręda

Ruszyła loteria „Echa Dnia”. Czeka piękne mieszkanie. Zobacz je [WIDEO, ZDJĘCIA]

Marzena Smoręda

W piątek, 23 września, ruszyła loteria promocyjna Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”. Można w niej wygrać wygodne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Prezentujemy ten piękny apartament.

W piątek, 23 września, w Echu Dnia rozpoczęła się loteria z cennymi nagrodami, w którym nagrodą główną będzie dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu „Apartamenty Witosa”. Czeka też na Państwa wspaniały samochód – peugeot 301 i cenne nagrody pieniężne – 30 tysięcy złotych w gotówce.

ZAGRAJ W LOTERII i WYGRAJ MIESZKANIE - KLIKNIJ i WEŹ UDZIAŁ

Nowoczesne i wygodne dwupokojowe mieszkanie, nagroda główna w loterii promocyjnej Echa Dnia - „Mieszkanie za czytanie”, znajduje się w „Apartamentach Witosa”, na budowanym właśnie kameralnym osiedlu w Kielcach, przy ulicy Witosa. Usytuowane jest nieopodal osiedla domów jednorodzinnej i zielonych terenów wzdłuż Doliny Silnicy. Buduje je Firma Budowlana Anna-Bud z Bilczy

Osiedle składa się z dwóch eleganckich i nowoczesnych budynków wielorodzinnych oraz jednego budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej. W podziemiu budynków mieścić się będą garaże dla samochodów.
Kompleks mieszkaniowy powstaje z myślą o tych, którzy cenią sobie prywatność i w środku miasta pragną odnaleźć ciszę, spokój i komfortowe warunki do życia. Doskonała lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, a jednocześnie stanowi miejsce odpoczynku i relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Sąsiedztwo terenów zielonych biegnących wzdłuż Silnicy sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji.

Powierzchnia użytkowa mieszkania, które znajduje się na I piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wynosi 44,43 metry kwadratowe. W skład mieszkania wchodzą: salon o powierzchni 16,35 metrów kwadratowych, sypialnia, która ma 9,32 metrów kwadratowych, kuchnia o powierzchni 7,45 metrów kwadratowych, łazienka i przedpokój. Z okien mieszkania rozpościera się widok na południowy-wschód.

Do mieszkania należeć będzie także balkon, wyłożony antypoślizgowymi i mrozoodpornymi płytkami ceramicznymi z balustradami ze nierdzewnej stali wypełnionymi szkłem. Mieszkańcy będą mieli także do dyspozycji komórkę lokatorską, usytuowaną na poziomie -1.

Ściany wewnętrzne mieszkania, które można wygrać w loterii, otynkowane będą tynkiem gipsowym. W łazience zastosowany zostanie tynk cementowo-wapienny. Trzyszybowe okna z mikrouchylaniem i nawiewnikami higrosterowanymi wykonane zostaną z PCV w okleinie w kolorze orzecha włoskiego. Wykończone będą marmurowymi parapetami wewnętrznymi w kolorze luna beige. Mieszkanie wyposażone będzie w antywłamaniowe drzwi wejściowe z ościeżnicą metalową w kolorze jasnego orzecha.

Lokal ogrzewany będzie poprzez instalację centralnego ogrzewania. Znajdować się w nim będą instalacje telefoniczna, TV i domofonowa. W budynku projektanci zastosują nowoczesną wentylację hybrydową.

- Osiedle budowane jest w najnowszych technologiach z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych i budowlanych. Inwestycja, której budowa ruszyła na wiosnę, jest już w mocno zaawansowanej fazie. Planowany koniec prac wyznaczony jest na maj 2017 roku. Pracując na co dzień na tej budowie jestem przekonany, że będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla ludzi w każdym wieku. Mieszkanie przeznaczone do konkursu jest wygodne, a jego dużym atutem jest piękny widok na tereny zielone. Zieleń będzie dominującym elementem architektonicznym na osiedlu. Urządzone zostaną trawniki z niską zielenią, również dach garażu podziemnego pokryty będzie zielenią. Drogi wewnętrzne, chodniki i place wykonane będą z szarej kostki betonowej. Cały teren będzie ogrodzony panelami systemowymi, a furtki wejściowe zabezpieczone zamkiem szyfrowym – informuje Łukasz Nowak.

Co słychać na budowie? Zakończono już 1 etap realizacji robót budowlanych, czyli roboty przygotowawcze, wykopy, fundamenty i rozpoczęto etap 2 robót, który powinien zakończyć się do 30 września bieżącego roku. Polega on na stanie surowym otwartym kondygnacji -1, parteru, pięter 1 i 2. Rozpoczęto układanie instalacji elektrycznej, sanitarnej i zewnętrznej.

- W mieszkaniu wykonano już strop nad kondygnacją oraz konstrukcje ścian nośnych. Wkrótce powinny zostać wstawione okna i rozpoczniemy wykonywanie instalacji elektrycznych – dodaje kierownik budowy.

KLIKNIJ TUTAJ I WEŹ UDZIAŁ W LOTERII!

Partnerem akcji jest firma AB APARTAMENTY WITOSA

Marzena Smoręda

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu

obniżka -50% na Czarny Weekend

30-dniowy dostęp do Echa Dnia online

20,00 40,00

Czarny weekend trwa! Do 29.11 kup prenumeratę cyfrową za połowę ceny i ciesz się dostępem do aktualnego wydania gazety bez wychodzenia z domu.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.