Katarzyna Piojda

Romans w pracy to czasem kilkudniowy flirt, a czasem daje początek miłości na długie życie

W przypadku jednych par wakacyjny romans biurowy stanowi epizod, a w przypadku drugich to początek miłości na całe życie Fot. Pixabay.com W przypadku jednych par wakacyjny romans biurowy stanowi epizod, a w przypadku drugich to początek miłości na całe życie
Katarzyna Piojda

- Jedni na urlopach wygrzewają się na plaży. Ja jestem w pracy, ale rozgrzana do czerwoności. Z zakochania i miłości - opowiada Asia.

Bydgoszczanka ma 31 lat, ale męża nie. - Mam za to od niedawna stałą pracę i przydarzyło mi się w niej coś niespodziewanego.
Kobieta jest przedstawicielką handlową. - W naszym zawodzie rotacja jest spora. Czasem ja zmieniałam firmę, czasem firma zmieniała mnie.

Pod koniec 2020 roku przedstawicielka dostała prezent pogwiazdkowy - wypowiedzenie. - Koronawirus tak przygniótł spółkę, w której byłam zatrudniona, że zwolniono co 3. pracownika. Znalazłam się w tej grupie nieszczęśliwców.

Romans w pracy pojawia się częściej niż myślisz. Centrum Badania Opinii Społecznej zapytało Polaków o związki. 34 procent ankietowanych przyznało się do zdrady partnera, nawiązało romans właśnie w pracy.   

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.