Materiał informacyjny

Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.

Materiał informacyjny

Firma Röben jest jednym z największych producentów cegieł i płytek klinkierowych oraz dachówek ceramicznych w Polsce. Należy do rodzinnego koncernu wytwarzającego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Obecnie firma posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego 3 zlokalizowane są w Polsce.

Röben to nowoczesna i innowacyjna firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, architektów oraz projektantów. Jej oferta jest stale poszerzana i obejmuje ponad 1500 produktów wykonanych z ceramiki, cenionej przede wszystkim za doskonałe parametry techniczne, naturalność, ekologiczność, trwałość oraz wysokie walory estetyczne. Wśród nich znajdują się m.in. nowoczesne odcienie, jak i niestandardowe formaty cegieł i płytek klinkierowych oraz aż 4 modele dachówek.

W ostatnich latach firma przeprowadziła kompleksową modernizację swoich dwóch dachówczarni, dzięki którym stały się one jednymi z najbardziej innowacyjnych, nowoczesnych oraz wydajnych zakładów produkcyjnych na świecie. Dzięki wprowadzonym zmianom produkcja odbywa się przy wykorzystaniu rozwiązań, które minimalizują jej negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Firma działa w sposób, który gwarantuje szacunek dla środowiska, ale również stale implementuje najnowsze rozwiązania w zakresie procesów produkcyjnych w swoich zakładach. Klinkier i dachówki ceramiczne wypalane z naturalnych surowców – gliny zmieszanej z kwarcem i innymi minerałami, od setek lat zapewniają zdrowy, naturalny mikroklimat domów.

www.roben.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.