Nowy hit Playboys z Radomia! Piękna dziewczyna i... Mario Bischin [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
tnt

Nowy hit Playboys z Radomia! Piękna dziewczyna i... Mario Bischin [ZDJĘCIA]

tnt

To będzie kolejny superhit. Radomski zespół Playboys z Kubą Urbańskim na wokalu postawił tym razem na międzynarodową współpracę. Razem z Mario Bischinem, supergwiazdą z Rumunii, twórcą takich przebojów, jak „Morena” czy „Macarena”, napisał nowy numer.

- Premiera piosenki „Lala song”, bo taki będzie miała tytuł, będzie miała swoją premierę w czwartek, 10 listopada. Z Mariem zakumplowaliśmy się na koncertach i to on zadzwonił do mnie z propozycją, żebyśmy nagrali wspólny kawałek - opowiada Jakub Urbański, lider i wokalista zespołu Playboys. - Oczywiście, byłem bardzo chętny do współpracy. Okazało się, że Mario ma już gotową melodię, a do mnie należało napisanie tekstu po polsku. Słowa musiały być proste, żeby Mario mógł zaśpiewać w naszym języku. Od siebie dorzuciliśmy też charakterystyczne wstawki i saksofon, a Mario zaaranżował wszystko.

Piękna Maria

Sam klip, który bedziemy mogli zobaczyć także 10 listopada, miał być kręcony w plenerze, ale plany pokrzyżowała pogoda. Za to nie zmieniła się osoba, która jest tu główną postacią.

- Do współpracy zaprosiliśmy Marię Markovą, piękną białoruską modelkę, którą fani disco polo znają miedzy innymi z klipu zespołu Defis „Niespotykany kolor”. Maria jest niezwykle naturalna, ma typowo słowiańską urodę, która przyciąga wzrok, świetnie czuje się przed kamerą, i idealnie pasuje do piosenki, która jak zwykle opowiada o miłości - śmieje się Kuba. - Tym razem śpiewamy o zauroczeniu do dziewczyny, o której nie można przestać myśleć dniem i nocą. Refren jest bardzo prosty, a że, jak powiedział Kuba Wojewódzki w jednym z wywiadów, wszystkie najbardziej znane utwory zaczynają się od „lalala”, to u nas też tego nie zabraknie - dodaje.

Sypnęło „platyną”

Jak przyznaje Kuba, piosenka będzie zupełnie inna niż ich ostatnia kooperacja z zespołem Piękni i Młodzi, czyli kawałek „Wyśmienicie”, ale może spodobać się słuchaczom.

Okazuje się, że właśnie współpraca z Pięknymi i Młodymi może przynieść radomskim Playboysom wielkie wyróżnienie.

- Czekamy na potwierdzenie, ale to już niemal pewne - kawałek „Wyśmienicie”wypracował sobie poczwórną platynową płytę. Podwójne platynowe płyty dostaną także nasze piosenki „Fajna jest ta dziewczyna” i „Zwariowałem” - cieszy się Kuba. - Szkoda, że tak wcześnie wydaliśmy „Lejde”, bo ten kawałek byłby już diamentowy. Mimo, że na scenie jesteśmy dopiero od 2,5 roku, to ludzie nadal chcą nas słuchać.

tnt

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.