Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Artur Drożdżak

Młodzi, piękni i zakochani. Dlaczego Błażej uśmiercił Martę, a potem siebie?

26-latkowie Marta i Błażej przyjechali z Białegostoku  na studia do Krakowa. Tutaj doszło do tragicznej sytuacji i śmierci pary 26-latkowie Marta i Błażej przyjechali z Białegostoku na studia do Krakowa. Tutaj doszło do tragicznej sytuacji i śmierci pary
Artur Drożdżak

Para młodych ludzi przed laty przyjechała z Białegostoku i w Krakowie szukała pomysłu na ułożenie sobie życia. Coś poszło nie tak, bo ich zwłoki odkryto w kamienicy przy ulicy Estery na Kazimierzu.

Rok od tej tragedii prokurator umorzył właśnie śledztwo w sprawie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem Marty A. i udzielenia pomocy Błażejowi Ch. w targnięciu się na swoje życie.

Idealna para przyjechała z Białegostoku

Oboje byli utalentowani, atrakcyjni, z planami na przyszłość. Życie stało przed nimi otworem. Tylko brać je garściami.

26-letni Błażej, inżynier akustyk, pracował w jednej z korporacji w Krakowie i jego kariera zapowiadała się szczególnie interesująco.

Znał języki obce, pisał specjalistyczne programy komputerowe i zgłębiał techniki swojej specjalności.

Konkurencja z branży chętnie zatrudniłaby go u siebie i kusiła lepszymi zarobkami, ale on się wahał.

Jego 26-letnia dziewczyna Marta była instruktorką fitness, ale dbała nie tylko o ciało i wygląd zewnętrzny.

Pod Wawel przyjechali kilka lat temu z drugiego krańca Polski, bo z Białegostoku, na studia. Zamieszkali w kawalerce przy ulicy Estery 3.

Obojgu odpowiadała atmosfera krakowskiego Kazimierza, różnorodność kulturowa tego miejsca, mieszanka tradycji i nowoczesności. Nie przeszkadzał im tłum turystów, który przetaczał się po okolicznych wąskich uliczkach i Placu Nowym. Czuli, że tu jest ich miejsce na ziemi.

Kto odkrył tragedię? Co wynikło z prokuratorskiego śledztwa? W jakim stanie był Błażej, gdy zabijał Martę? O tym w dalszej części tekstu

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Artur Drożdżak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/radomskie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.