Barbara Koś

Ferie 2018 w Radomiu. Gdzie i za ile dzieci i młodzież będą mogły ciekawie spędzić czas? Sprawdzamy oferty miejskich placówek kultury

Atrakcją dla dzieci spędzających ferie w Domu Kultury Borki są zawsze  zajęcia i konkursy plastyczne.Tak stanie się na pewno i tym razem. Fot. DK Borki Atrakcją dla dzieci spędzających ferie w Domu Kultury Borki są zawsze zajęcia i konkursy plastyczne.Tak stanie się na pewno i tym razem.
Barbara Koś

Radomskie placówki kultury mają już gotowe programy ferii 2018. Będą atrakcyjne zajęcia, wyjścia do kina i na basen. Co czeka dzieci, które zdecydują się spędzić je w domach kultury?

Idalin rozpoczyna zapisy

- Rozpoczynamy właśnie zapisy na „Ferie z Idalinem- mówi Grzegorz Molenda, dyrektor Domu Kultury „Idalin”.
Koszt turnusu: 50 złotych (w cenie zawarte są bilety wstępu oraz bilety autobusowe).Zapisy do 11 stycznia (płatność przyjmowana jest od 1 stycznia wraz z kartą uczestnika, dostępna w placówce lub na stronie Domu Kultury.

W radomskich placówkach kultury będą atrakcyjne zajęcia, wyjścia do kina i na basen. Sprawdzamy terminy i ceny półzimowisk i zajęć podczas ferii 2018, które rozpoczynają się już 15 stycznia.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Barbara Koś

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.