Ula Sobol

Prenumeruję Nowiny i dwa razy dopisało mi szczęście

Czesława Piwowar z  Rzeszowa wygrała 1500 zł. Jej karta prenumeratora podczas pierwszego losowania została wylosowana dwa razy Fot. Archiwum Nowin Czesława Piwowar z Rzeszowa wygrała 1500 zł. Jej karta prenumeratora podczas pierwszego losowania została wylosowana dwa razy
Ula Sobol

Czesława Piwowar z Rzeszowa wygrała 1500 zł. Jej Karta Prenumeratora podczas pierwszego losowania została wylosowana dwa razy.

- Nie wierzę, że zostałam laureatką pierwszego losowania i to dwa razy - z uśmiechem na twarzy powitała nas Czesława Piwowar z Rzeszowa. - To moja pierwsza wygrana w Nowinach i to podwójna. Bardzo się cieszę i oczywiście będę grać dalej.

Pani Czesława wygrała w sumie 1500 zł. Szczęście przyniosły jej Karty Prenumeratora, które zostały wylosowane dwa razy. Warto dodać, że taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz w historii loterii „Mieszkanie za czytanie”. - Prenumeruję Nowiny, bo jest taniej i wygodniej - zapewnia nasza laureatka. - Wcześniej każdego dnia musiałam pamiętać, aby kupić gazetę, a teraz to listonosz codziennie wrzuca mi Nowiny do skrzynki.

Wygraną gotówkę nasza Czytelniczka chce przeznaczyć na podróże. - Uwielbiam podróże i za nagrodę od Nowin na pewno, gdzieś pojadę - mówi pani Czesława.

Włącz się do gry o gotówkę i mieszkanie

Czytelniku! Marzysz o wygraniu mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny. W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zbierać kupony lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych Nowin

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Możesz także tak jak pani Czesława zamówić prenumeratę Nowin. Dzięki temu raz w miesiącu otrzymasz dwie Karty Prenumeratora. Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu).

UWAGA. Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego. Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów.

Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów.

A jeśli zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Życzymy szczęścia w kolejnych losowaniach loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.