Prenumerator „Nowin” wygrał 1000 złotych w loterii

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Prenumerator „Nowin” wygrał 1000 złotych w loterii

Ula Sobol

Rozdajemy gotówkę z pierwszego losowania w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wśród laureatów jest pan Józef Czupik z Rzeszowa. Nasz Czytelnik wygrał 1000 złotych, a nagrodą podzieli się z żoną i dziećmi. Pan Józef jest stałym i wiernym Czytelnikiem “Nowin”. Od dwóch lat również prenumeruje gazetę.

O wygranej nasz laureat dowiedział się z “Nowin”, w dniu swoich 60. tych urodzin. - To mój wyjątkowy prezent na urodziny - uśmiecha się pan Józef. - Oczywiście nie spodziewałem się, że dopisze mi szczęście i zostanę laureatem losowania. Bardzo się cieszę.

Prenumerata się opłacę

Pan Józef jest stałym i wiernym Czytelnikiem “Nowin”. Od dwóch lat również prenumeruje gazetę. Bedąc uczestnikiem loterii, ma więcej szans podczas losowań. Oprócz zbierania kuponów, wycina również Karty Prenumeratora. Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loteryjnych. - Prenumerata się po prostu opłaca - podkreśla mieszkaniec Rzeszowa. - Codziennie przeglądam strony sportowe i interesują mnie też tematy gospodarcze.

Pan Józef wygraną gotówką chce podzielić się z żoną i dziećmi. - To żona wrzucała do urny kupony loteryjne i to jej ręka przyniosła mi szczęście - opowiada nasz laureat i zapewnia, że będzie grał dalej w loterii. Przed nam jeszcze kilka losowań, a w tym finałowe, w którym można wygrać mieszkanie.

Możesz się włączyć do gry o gotówkę i mieszkanie

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą.

Chcesz zyskać więcej, zaprenumeruj “Nowiny”. W wersji papierowej możesz je zaprenumerować do 20 lutego.

Warto pamiętać, że każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii. Z kolei Karta Abonamentowa również stanowi pojedynczy zestaw kuponów. Każdy, kto wykupi abonament za 29 zł przysługuje mu 4 Karty Abonamentowe stanowiące szanse w loterii. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.