Marzena Sutryk

Poseł Gawłowski: - Ja nie mataczę. Ja się bronię. Jestem niewinny [wideo]

- Wizyta Palikota w 2008 r. w Koszalinie i na zdjęciu obok zegarek (od prawej), który miałem wtedy na ręce - mówił poseł Stanisław Gawłowski. Fot. Radek Koleśnik - Wizyta Palikota w 2008 r. w Koszalinie i na zdjęciu obok zegarek (od prawej), który miałem wtedy na ręce - mówił poseł Stanisław Gawłowski.
Marzena Sutryk

W poniedziałek w Koszalinie poseł i sekretarz generalny PO Stanisław Gawłowski zwołał kolejną konferencję.

- Chciałem przedstawić kolejne dowody na to, że jestem niewinny - mówił Stanisław Gawłowski. Rozdał dziennikarzom m.in. stenogram rozmowy Mieczysława O. i Łukasza L. (byłego szefa i pracownika Instytutu Meteorologii, którzy w prokuraturze stwierdzili, że poseł dostał jako łapówkę od nich, a dokładniej od Łukasza L., dwa zegarki).

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.