Dorota Klusek

Pokaz z koroną w tle. Znany projektant Robert Kupisz znów zrobił show

Korona to znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji Roberta Kupisza na zimę 2018/2019, dlatego pojawiła się w każdej ze stylizacji. Jak mówi sam projektant, Korona to znak rozpoznawczy najnowszej kolekcji Roberta Kupisza na zimę 2018/2019, dlatego pojawiła się w każdej ze stylizacji. Jak mówi sam projektant, źródłem inspiracji były dla niego filmy i seriale historyczne. Nie stworzył jednak kostiumów. Pozostał też wierny swojemu stylowi.

Dorota Klusek

Kochani! To był nasz 14. pokaz. Dla mnie wyjątkowy. Ukoronowałem całą naszą firmę, bo bardzo na to zasługuje. Ciężko i kreatywnie pracujemy od 7 lat. Bardzo wszystkim dziękuję za udział... tym na wybiegu, i tym, których nie widać, a są ze mnę na dobre i na złe. Dziękuję moim gościom, klientom, sympatykom marki. To wszystko dla Was! – tak Robert Kupisz napisał na swoim profilu na Facebooku. Słowa te skierował do osób zaangażowanych w pokaz jego najnowszej kolekcji na zimę 2018/2019, zatytułowanej „Crown/Korona”. Wydarzenie odbyło się w środę, 6 grudnia, w Drukarni Praskiej w Warszawie.

– Inspiracje do tworzenia kolekcji często czerpię z filmów i muzyki. Ostatnio fascynują mnie filmy i seriale historyczne, sposób w jaki królowie dochodzili do władzy, majestat rodzin królewskich, które ocierają się o świętość oraz intrygi i wojny, które toczą. Przygotowując kolekcję „Crown”, nie myślałem jednak w kategoriach stworzenia kostiumów z epoki tylko współczesnej casualowej kolekcji. Inspiracja jest tutaj idealnym pretekstem do fantazyjnej zabawy modą – mówił w jednym z wywiadów.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dorota Klusek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.