Kolej zmienia się dla Ciebie - trwa modernizacja linii Lublin - Stalowa Wola

Czytaj dalej
Fot. Zdzisław Surowaniec
Zdzisław Surowaniec

Kolej zmienia się dla Ciebie - trwa modernizacja linii Lublin - Stalowa Wola

Zdzisław Surowaniec

Z dnia na dzień zmienia się stacja Stalowa Wola Rozwadów. Nowe perony, tory, sieć trakcyjna to w konsekwencji krótsze przejazdy pociągów, wyższy komfort podróżowania i zwiększone bezpieczeństwo.

15 lutego na stacji kolejowej Stalowa Wola Rozwadów odbył się briefing prasowy z udziałem między innymi Arnolda Brescha, członka zarządu i dyrektora do spraw realizacji inwestycji: - W ubiegłym roku podpisaliśmy umowy na ponad 19 miliardów złotych. Polska kolej jest wielkim placem budowy. Jeździmy i wizytujemy wykonawców, badamy tempo prac, weryfikujemy harmonogram.

W dalszej części artykułu przeczytasz o udogodnieniach planowanych dla paseżerów PKP, transporcie zastępczym na linii Lublin-Zemborzyce, oraz korzyściach wynikających z modernizacji. 

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Zdzisław Surowaniec

Jestem dziennikarzem podejmującym wszystkie tematy, co jest związane z małą liczbą dziennikarzy w podkarpackim oddziale i z tego powodu brakiem specjalizacji. Moimi ulubionymi tematami są kultura, sprawy społeczne i relacje z podróży. Podróżowałem z zespołami artystycznymi Miejskiego Domu Kultury i byłem w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych AP, Meksyku, Kolumbii, w Chinach, we Włoszech, na Węgrzech, na Ukrainie, w Portugalii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Z grupa dziennikarzy uczestniczyłem w objeździe Górnej Bawarii i z moich reportaży powstał przewodnik dla biur podróży. Mam wielką satysfakcję, kiedy mogę dotrzeć w ciekawe miejsca w kraju i na świecie i ciekawie je opisać. 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.echodnia.eu/podkarpackie

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.