OxyBed Studio - Terapia hiperbaryczna w kapsułach hiperbarycznych

Czytaj dalej
Materiał informacyjny OXY BED JOLANTA KRAWCZYK

OxyBed Studio - Terapia hiperbaryczna w kapsułach hiperbarycznych

Materiał informacyjny OXY BED JOLANTA KRAWCZYK

Firma OxyBed od kilku lat zajmuje się dystrybucją komór hiperbarycznych.

Terapia HBOT (ang. Hyperbaric Oxygen Therapy) to bezinwazyjna i bezbolesna metoda polegająca na oddychaniu tlenem o wysokim stężeniu w warunkach podwyższonego ciśnienia w specjalnie zaprojektowanej komorze hiperbarycznej.

Możemy pochwalić się instalacjami komór na terenie całego kraju. Zapraszamy na nasz fanpage, gdzie regularnie publikujemy ważne informacje z tym związane. Z racji korzyści, jakie płyną z tlenoterapii, nasze komory trafiają do bardzo szerokiego grona odbiorców. Możemy je spotkać w wielu ośrodkach związanych ze sportem, ponieważ coraz częściej osoby uprawiające sport kompleksowo podchodzą do swoich treningów, chcą bić własne rekordy i rozumieją jak ważna jest regeneracja.

Kapsuły OxyBed można również spotkać w ośrodkach dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, zespołem downa czy autyzmem. Sesje w komorach hiperbarycznych dają wymierne korzyści jako element terapii rozwoju poznawczo-motorycznego oraz emocjonalno-społecznego.

Znajdą nas Państwo także w hotelach z wellness i spa, gabinetach odnowy i salonach medycyny estetycznej. Wiele firm, w tym fizjoterapeuci i kosmetolodzy, poszerzają ofertę swojej działalności zaopatrując się w komory OxyBed.

W naszym społeczeństwie stale rośnie świadomość i zrozumienie jak istotne jest budowanie własnej odporności, czego potwierdzeniem jest kupno komór OxyBed na własny użytek.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup komory hiperbarycznej to poważna inwestycja. Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższy komfort w procesie sprzedaży stworzyliśmy studio w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie organizujemy prezentacje dla zainteresowanych. Spotkanie trwa około 2/3 h, podczas których można zobaczyć i skorzystać z komory, a my odpowiadamy na wszystkie nurtujące pytania. Całość odbywa się w przyjaznej atmosferze, w pięknym wnętrzu i zawsze przy filiżance kawy.

Zapraszam także do Studia, gdzie każdy skorzystać może z 90-minutowych sesji.

Relaksacyjne sesje w komorach hiperbarycznych:

Terapia hiperbaryczna wspomaga:

Istnieje możliwość zakupienia karnetów grupowych i voucherów.

Tutaj nas znajdziecie:

Gdańsk Wrzeszcz
ul. Chrobrego 79c - dedykowane miejsce parkingowe
tel. 881417888
www.oxybed.studio
www.facebook.com/oxybed
[email protected]

Materiał informacyjny OXY BED JOLANTA KRAWCZYK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.