Joanna Boroń

Od pierwszego sierpnia można składać papierowe wnioski o 500+ i 300+

Od pierwszego sierpnia można składać papierowe wnioski o 500+ i 300+
Joanna Boroń

Kolejek na razie nie ma, a coraz więcje rodziców decyduje się na złożenie wniosku przez internet. W Koszalinie już ponad 4 tysiące rodzciów w takiej właśnie formie złożyło sniosek o dofinansowanie szkolnej wyprawki.

- Na tą chwilę mamy w systemie zarejestrowanych około 4,5 tysiąca wniosków o tzw. wyprawkę, w tym tylko około 250 to tradycyjne papierowe wnioski złożone u nas w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie - zdradza Violetta Jakubowska, zastępca dyrektora do spraw świadczeń. - Bardzo zachęcamy rodziców do składania wniosków przez internet. Po pierwsze to bardzo proste, zajmuje dwie, trzy minuty, po drugie - tak złożone wnioski rozpatrujemy praktycznie na bieżąco.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.