Nowy hit Playboys z Radomia! Piękna dziewczyna i... Mario Bischin [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
tnt

Nowy hit Playboys z Radomia! Piękna dziewczyna i... Mario Bischin [ZDJĘCIA]

tnt

To będzie kolejny superhit. Radomski zespół Playboys z Kubą Urbańskim na wokalu postawił tym razem na międzynarodową współpracę. Razem z Mario Bischinem, supergwiazdą z Rumunii, twórcą takich przebojów, jak „Morena” czy „Macarena”, napisał nowy numer.

- Premiera piosenki „Lala song”, bo taki będzie miała tytuł, będzie miała swoją premierę w czwartek, 10 listopada. Z Mariem zakumplowaliśmy się na koncertach i to on zadzwonił do mnie z propozycją, żebyśmy nagrali wspólny kawałek - opowiada Jakub Urbański, lider i wokalista zespołu Playboys. - Oczywiście, byłem bardzo chętny do współpracy. Okazało się, że Mario ma już gotową melodię, a do mnie należało napisanie tekstu po polsku. Słowa musiały być proste, żeby Mario mógł zaśpiewać w naszym języku. Od siebie dorzuciliśmy też charakterystyczne wstawki i saksofon, a Mario zaaranżował wszystko.

Piękna Maria

Sam klip, który bedziemy mogli zobaczyć także 10 listopada, miał być kręcony w plenerze, ale plany pokrzyżowała pogoda. Za to nie zmieniła się osoba, która jest tu główną postacią.

- Do współpracy zaprosiliśmy Marię Markovą, piękną białoruską modelkę, którą fani disco polo znają miedzy innymi z klipu zespołu Defis „Niespotykany kolor”. Maria jest niezwykle naturalna, ma typowo słowiańską urodę, która przyciąga wzrok, świetnie czuje się przed kamerą, i idealnie pasuje do piosenki, która jak zwykle opowiada o miłości - śmieje się Kuba. - Tym razem śpiewamy o zauroczeniu do dziewczyny, o której nie można przestać myśleć dniem i nocą. Refren jest bardzo prosty, a że, jak powiedział Kuba Wojewódzki w jednym z wywiadów, wszystkie najbardziej znane utwory zaczynają się od „lalala”, to u nas też tego nie zabraknie - dodaje.

Sypnęło „platyną”

Jak przyznaje Kuba, piosenka będzie zupełnie inna niż ich ostatnia kooperacja z zespołem Piękni i Młodzi, czyli kawałek „Wyśmienicie”, ale może spodobać się słuchaczom.

Okazuje się, że właśnie współpraca z Pięknymi i Młodymi może przynieść radomskim Playboysom wielkie wyróżnienie.

- Czekamy na potwierdzenie, ale to już niemal pewne - kawałek „Wyśmienicie”wypracował sobie poczwórną platynową płytę. Podwójne platynowe płyty dostaną także nasze piosenki „Fajna jest ta dziewczyna” i „Zwariowałem” - cieszy się Kuba. - Szkoda, że tak wcześnie wydaliśmy „Lejde”, bo ten kawałek byłby już diamentowy. Mimo, że na scenie jesteśmy dopiero od 2,5 roku, to ludzie nadal chcą nas słuchać.

tnt

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.