Nasza Czytelniczka Magdalena marzy o wygraniu mieszkania

Czytaj dalej
Fot. Michał Okrzeszowski
Ula Sobol

Nasza Czytelniczka Magdalena marzy o wygraniu mieszkania

Ula Sobol

Pani Magdalena gra w loterii Nowin już od pierwszej edycji, jednak jak do tej pory bez sukcesów. Czy tym razem czeka ją miła odmiana?

Jest cała rzesza naszych graczy, którzy przyznają, że z Nowinami mają do czynienia od dzieciństwa, ponieważ tę gazetę czytali ich rodzicę. Do tej grupy należy również Magdalena Szlachta z Przeworska, która wybrała się do redakcji, aby wrzucić swój pierwszy zestaw kuponów.

Super byłoby zamieszkać w Rzeszowie

Pani Magdalena gra w loterii „Mieszkanie za czytanie” już od samego początku.

- Tata kupuje gazetę od wielu lat. Jest to stały element jego dnia, więc bierzemy udział we wszystkich edycjach loterii - mówi nasza Czytelniczka, która jednak jak do tej pory jeszcze nic nie wylosowała. - Niestety, jeszcze się nie udało, ale liczę, że tegoroczna edycja przyniesie jakąś nagrodę - mówi mieszkanka Przeworska.

Pani Magdalena bardzo ucieszyłaby się z nagrody głównej.

- Lubię Rzeszów, podoba mi się tutaj i byłaby to super okazja żeby zamieszkać w tym mieście - przyznaje.

Uczestniczka loterii byłaby również bardzo zadowolona, gdyby udało jej się wygrać gotówkę.

- Nie jestem jeszcze pewna na co bym ją przeznaczyła, bo wydatków jest wiele. Może wyjechałabym na wakacje? Myślę, że pieniądze, które wpadają nieoczekiwanie warto wydać na przyjemności - stwierdza.

Nie było w domu innej gazety

Miłością do Nowin zaraził ją ojciec.

- Tata kupuje gazetę codziennie rano w kiosku, u zaprzyjaźnionej pani. Jeżeli wyjątkowo zdarzy mu się, że nie kupi, to później ta pani pyta go co się stało - śmieje się nasza rozmówczyni. - Nowiny są u nas od zawsze. Odkąd pamiętam, nie było w domu innej gazety. Dzięki temu dziennikowi jesteśmy na bieżąco i wiemy co się dzieje - dodaje pani Magdalena.

Reportaże z pozytywnym przesłaniem

Każdy z naszych Czytelników ma swoją ulubioną tematykę.

- Najbardziej lubię reportaże, historie z życia. Zwłaszcza te optymistyczne, które pokazują, że coś się komuś udało, a świat nie jest zły. Dobrze, że znajdujecie te pozytywne strony i piszecie, że dzieje się coś fajnego w naszym mieście czy w naszym kraju. Dlatego bardzo lubię piątkowe wydanie Nowin. Poza tym czytam zawsze wiadomości z regionu, oraz różne inne informacje

- mówi nasza Czytelniczka.

Rękodzieło i literatura

Magdalena Szlachta jest absolwentką filologii angielskiej. W wolnym czasie lubi zajmować się robótkami ręcznymi. -

- Wykonuję np. bombki z cekinów, czy jajka na Wielkanoc. Czasem po drodze zbieram szyszki, które później wykorzystuję w moich pracach - mówi. - Poza tym bardzo lubię czytać. Obecnie jestem w trakcie czytania książki ojca Adama Szustka pt. „Jeszcze pięć minutek”, która jest napisana w charakterystycznym dla niego prześmiesznym stylu - dodaje pani Magdalena.

Zbieraj kupony i wygrywaj

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Takich kompletów w trakcie gry będzie można zebrać aż 21.

Prenumerujesz - zyskujesz

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej. Oprócz możliwości zebrania 21 zestawów kuponów otrzymają dodatkowo 20 Kart Prenumeratora. Dzięki temu podwoją swoje szanse . Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w naszym serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.