Na Wielkich Jeziorach Mazurskich

Czytaj dalej
Fot. Marek Weckwerth
Marek Weckwerth

Na Wielkich Jeziorach Mazurskich

Marek Weckwerth

Kajaki na falach wielkiego jeziora Śniardwy to wyzwanie rzucone naturze i wspaniała przygoda. Widoki zapierają dech w piersiach.

Wróćmy na jeziora, gdy zapadnie mrok. Znajdziesz tu swoją przygodę, wrócisz tu za rok - śpiewały przed laty „Czerwone Gitary”. Warto tu wracać, na Mazury, bo to piękna kraina, nie zapominając wszak o naszych kujawsko-pomorskich stronach.

Czteroosobowa grupa kajakarzy z Bydgoszczy wybrała się jednak na początku jesieni na Wielkie Jeziora Mazurskie, by przeżyć przygodę na szerokiej wodzie, kanałach łączących akweny i na rzece Pisie. Trzy dni turystycznego pływania.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Weckwerth

Dziennikarz "Gazety Pomorskiej" specjalizujący się tematyce bezpieczeństwa ruchu drogowego, transportu, gospodarki oraz turystyki i krajoznawstwa. Zainteresowania: turystyka, rekreacja i sport, kajakarstwo, historia, polityka. Instruktor, komandor spływów i wypraw kajakowych, autor podręczników dla kajakarzy i setek artykułów prasowych z tego zakresu. Rekordzista Polski w pływaniu kajakiem rzekami pod prąd od ujścia do źródła. Magister nauk politycznych po uczelniach w Poznaniu i Bydgoszczy.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.