Na piętrze jest teraz funkcjonalnie i ładnie

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Karolina [email protected]

Na piętrze jest teraz funkcjonalnie i ładnie

Karolina [email protected]

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kowalewie Pomorskim przygotował na piętrze pomieszczenia na imprezy okolicznościowe i uroczystości rodzinne.

- Całkowitej metamorfozie uległa sala znajdująca się na poddaszu budynku. Zyskała elegancką, otwartą kuchnię z nowym wyposażeniem. Od 1 grudnia jej wynajęcie nie jest już uzależnione od pomieszczenia gastronomicznego na parterze - informuje asystentka burmistrza Kowalewa Pomorskiego Karolina Kowalska.

Sala jest przeznaczona na kameralną uroczystość do 20 osób. Wprost z parkingu prowadzi do niej odrębna klatka schodowa. Przy pomieszczeniu znajduje się winda towarowa do przewozu produktów i toaleta do wyłącznego użytku przez osoby korzystające z tej sali.

- Pomieszczenie jest również dostępne dla osób niepełnosprawnych, dzięki windzie osobowej z holu głównego - dodaje Karolina Kowalska. - Obecnie ośrodek kultury w Kowalewie Pomorskim dysponuje siedmioma salami, które można wynająć wraz dostępem do kuchni czy do nagłośnienia. Wszelkich informacji o możliwości wynajmu udzielają pracownicy domu kultury.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.