MM

Modni, aktywni i zdrowi

Modni, aktywni i zdrowi
MM

Kto interesuje się modą, na pewno z chęcią dowie się więcej na temat projektu „Moda na aktywność, czyli seniorzy modni, aktywni i zdrowi", który koordynuje fundacja „Szycie Życia”. Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu z Budżetu Miasta Łodzi w ramach programu „Mikrogranty dla Seniorów 2019”.

Podczas spotkań będzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu historii ubioru oraz historii kultury i sztuki. Do wyboru są dwa bloki tematyczne. Pierwszy to „Kultura i edukacja”. W jego ramach odbędą się: prelekcja „Modna dama od krynoliny do mini – moda i bielizna damska XVIII-XX wieku” (9 września, godz. 10, kino „Bodo” przy ul. Rewolucji 1905 roku nr 78/80), wykład „Moda XX wieku.

Na bal i na co dzień – moda wielkich kreatorów i domowych krawcowych” (23 września, godz. 10, kino „Bodo”) oraz pokazy filmów o świecie mody, kulisach pracy kreatorów i słynnych projektantów (16 i 30 września, godz. 10, kino „Bodo”).

Drugim blokiem jest „Zdrowie i aktywność fizyczna”. Zaplanowano spotkanie z trenerem personalnym Agnieszką Krzyworuczką, która poprowadzi trening w parku im. Baden Powella (18 września, godz. 11, zbiórka obok plenerowej siłowni przy Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Szpitalnej 6).

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zgłaszać się trzeba pod numerem 505-381-806 lub e-mailem: [email protected].

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.