Magdalena Baranowska-Szczepańska

Miss świata Aneta Kręglicka i jej kolekcje… mody (ZDJĘCIA)

Tytuł Miss Świata Aneta Kręglicka zdobyła w 1989 roku. Smukła blondynka o pięknych  oczach stała się dla wielu wzorem Fot. Marek Straszewski Tytuł Miss Świata Aneta Kręglicka zdobyła w 1989 roku. Smukła blondynka o pięknych oczach stała się dla wielu wzorem

Magdalena Baranowska-Szczepańska

Cała kolekcja składa się wyłącznie z białych i czarnych projektów. Można je dowolnie łączyć i ozdabiać. Styl miss świata od lat pozostaje taki sam: naturalność, młodzieńczy wygląd oraz aktywność. Aneta Kręglicka to pierwsza i wciąż jedyna Polka z tytułem Miss Świata, który zdobyła w 1989 roku. Z wykształcenia ekonomistka, z zawodu modelka, fotomodelka oraz bizneswoman. Dziś ma 53 lata, ale dzięki idealnej sylwetce oraz stylowi, któremu jest wierna od lat, wygląda na zdecydowanie mniej.

To kobieta atrakcyjna, wykształcona i bardzo elegancka. Jej stroje kojarzone są z kilkoma polskimi projektantami. Ona sama jednak stanowi wzorzec do naśladowania dla młodszego pokolenia - ocenia Beata Ruszkowska, projektantka i stylistka, i wylicza cechy najpiękniejszej kobiety świata: - Niezależna, pewna swojej wartości, otwarta na świat i ludzi. Jej styl, aktywność sportowa i silna osobowość przekonują nas o jej autentyczności i to jest ideał kobiety XXI wieku - mówi.

Aneta Kręglicka zaprojektowała kolekcję dla polskiej marki L’AF. Modele w kolekcji to głównie czerń i biel. Co ją wyróżnia? 

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Baranowska-Szczepańska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.