"Mieszkanie za czytanie". Wygraj je! [INTERAKTYWNY PLAN MIESZKANIA]

Czytaj dalej
Ola Szatan

"Mieszkanie za czytanie". Wygraj je! [INTERAKTYWNY PLAN MIESZKANIA]

Ola Szatan

Nowocześnie urządzone, ze smakiem, przy tym funkcjonalnie. Mieszkanie w kamienicy przy ul. Moniuszki, które jest główną nagrodą w naszej loterii, to idealna przestrzeń zarówno do odpoczynku, jak i do pracy

Od dwóch tygodni trwa nasza wyjątkowa loteria „Mieszkanie za czytanie”, w której mogą Państwo wygrać w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie. Główna nagroda znajduje się w kamienicy przy ulicy Moniuszki 12. W dogodnym miejscu, w samym centrum Katowic, skąd blisko jest zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców (kolejowego i autobusowego), jak i do sklepów i galerii handlowych.
Z myślą o przyszłych lokatorach nasze mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało „zrobione” niemal od samego początku. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy ekipy remontowej Śląskich Kamienic, partnera loterii i fundatora nagrody głównej.
Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych.

Weź udział w loterii!

Mieszkanie, o które będą Państwo walczyć w loterii „Dziennika Zachodniego” przez kilka najbliższych miesięcy (do końca września) ma przede wszystkim odnowione ściany (położono tutaj płyty gipsowe), wykonane zostały przyłącza elektryczne, wodne oraz grzewcze.

Na podłogach znajdują się są panele, natomiast w łazience są płytki. Wymieniono też okna, a ponadto zostały wstawione drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

Mieszkanie urządzone jest w jasnych kolorach. Nie tylko dlatego, że takie barwy są teraz najmodniejsze. Ekipa remontowa zdecydowała się wykorzystać światło, które pada do obu pokoi.

Już wchodząc do mieszkania widać, że urządzone jest ze smakiem, nowocześnie, ale i bardzo funkcjonalnie.
W przedpokoju znajduje się lustro ścienne, wieszaki ścienne a także szafka na buty.

Po prawej stronie od wejścia zlokalizowana jest łazienka, wyposażona w kabinę i baterię prysznicową, umywalkę i baterię umywalkową oraz toaletę.

Nie zabrakło w niej też pralki. W łazience mamy kolejne lustro ścienne. Zadbano o potrzebne akcesoria łazienkowe (dozownik do mydła, kubek, uchwyt na papier, ręczniki).

Na wprost od wejścia jest kuchnia połączona z jadalnią. I był to zabieg przemyślany. Wiadomo bowiem, że kuchnia bywa takim miejscem, gdzie toczy się całe życie rodziny. Tu nie tylko się jada posiłki, ale też siedzi przy wspólnym stole i opowiada pozostałym domownikom o tym, co przydarzyło im się w ciągu dnia.

Natomiast drugie pomieszczenie pełni rolę sypialni z salonem. Jest przestrzenią przeznaczoną przede wszystkim do odpoczynku. Na wyposażenie kuchni połączonej z jadalnią składają się szafki kuchenne, zlewozmywak, kuchenka z piekarnikiem, okap oraz lodówka.

Pomyślano również o stole i krzesłach. Od razu będzie można zabrać się za gotowanie, bo w kuchni czekać będą zestawy: garnków, obiadowy, sztućców i noży. A na dodatek sześć kubków, sześć szklanek, deska do krojenia oraz tekstylia stołowe.
Po lewej stronie od wejścia do mieszkania mamy największe pomieszczenie, czyli salon połączony z sypialnią. Miejsce idealne do odpoczynku, bowiem jednym z głównych jego elementów jest rozkładana sofa. Obok niej stolik kawowy. Relaks zapewni też fotel, zaś o dobre oświetlenie przestrzeni zadba lampa stojąca.

W tym pokoju umieszczony został telewizor plazmowy, a pod nim znajduje się regał. Nie mogło się też obyć bez szafy i... kołyski dla dziecka. Gdyby laureatami naszej loterii została na przykład rodzina z małym dzieciaczkiem.
Jest tu przestrzeń zarówno do złapania chwili oddechu, jak i pracy. Miejsce, w którym z uśmiechem będzie można przyjmować gości.

Przypomnijmy, że do gry o mieszkanie można się włączyć w każdej chwili.
Wystarczy regularnie czytać „Dziennik Zachodni” i zbierać wydrukowane w nim kupony, lub zostać prenumeratorem cyfrowym "Dziennika Zachodniego" i "Śląska Plus".

Jak wziąć udział w loterii?

1. Kliknij w ikonkę "Zagraj w loterii" po lewej stronie lub kliknij w link: slaskplus.pl/wez-udzial/
2. Wykup dowolną prenumeratę cyfrową "Dziennika Zachodniego" i "Śląska Plus" (każda prenumerata to określona liczba szans)
3. To wszystko! Prenumeratorzy cyfrowi natychmiast dołączają do uczestników loterii i biorą udział w losowaniach

Regulamin loterii dostępny jest pod tym linkiem oraz w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu.

Losowanie mieszkania odbędzie się 14 października!
Losowania nagród dodatkowych odbędą się w dniach: 11 maja, 8 czerwca, 6 lipca, 10 sierpnia, 7 września

Wygraj mieszkanie w centrum Katowic! Już teraz dołącz do uczestników loterii ->
Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.