Miałam wielkie szczęście. Wygrałam w loterii Nowin 500 zł

Czytaj dalej
Fot. Bartosz Frydrych
Ula Sobol

Miałam wielkie szczęście. Wygrałam w loterii Nowin 500 zł

Ula Sobol

Kazimiera Piróg wygrała 500 zł w pierwszym losowaniu w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”. Gratulujemy naszej Czytelniczce.

Za nami pierwsze losowanie w wyjątkowej loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie”. Rozdaliśmy naszym Czytelnikom łącznie 10 500 zł. Wylosowaliśmy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

- O wygranej w loterii Nowin dowiedziałam się dzień po losowaniu. Oczywiście pamiętałam, że było pierwsze losowanie, ale jakoś nie mogłam uwierzyć, w to, że kolejny raz loteria przyniesie mi szczęście - mówi Kazimiera Piróg.

Nasza Czytelniczka wygrała już kiedyś gotówkę w naszej loterii „Mieszkanie za czytanie”.

- Byłam zaskoczona jak zadzwonił telefon z Nowin, że zostałam laureatką pierwszego losowania - wspomina pani Kazimiera. - Miałam naprawdę wielkie szczęście, że to mój zestaw kuponów został wylosowany.

Nowiny czytam regularnie

Pani Kazimiera Nowiny kupuje od bardzo dawna.

- Interesują mnie wiadomości z regionu i czytam również poradniki - opowiada nasza Czytelniczka. - Przy okazji biorę również udział w loterii. Skrupulatnie wycinam kupony, a syn wrzuca mi je do urny.

Wygraną gotówkę pani Kazimiera przeznaczy na wyprawkę szkolną. - Mam dwóch synów, a zaczął się właśnie rok szkolny i wygrane pieniądze na pewno się przydadzą - dodaje z uśmiechem laureatka.

Już dziś za graj o gotówkę i mieszkanie

Czytelniku! Marzysz o wygraniu nowoczesnego i komfortowego mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny.

W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze.

Możesz zbierać kupony lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych na naszej stronie www.plus.nowiny24/wez-udzial/

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe.

Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych. Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Życzymy szczęścia w kolejnych losowaniach loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.