Loteria Nowin. Dziś o godz. 10 w redakcji odbędzie się drugie losowanie

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Loteria Nowin. Dziś o godz. 10 w redakcji odbędzie się drugie losowanie

Ula Sobol

Dziś, 26 października o godz. 10 odbędzie się drugie losowanie gotówki w loterii Nowin. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. W losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do wczoraj, 25 października 2017 r. do godz. 15.

Drugie losowanie gotówki odbędzie się już dziś (26 października) o godz. 10. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Uwaga, w tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do wczoraj, 25 października 2017 r. do godz. 15.

Czytelnikom, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią „Mieszkanie za czytanie”, przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub kupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, aby grać o dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych.

Developres przygotowuje mieszkanie

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul. Warszawską i Lubelską w Rzeszowie. To świetne miejsce do zamieszkania, ale też znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Jak zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres, dwupokojowe mieszkanie będzie nowoczesne i funkcjonalne. A co najistotniejsze - w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Nagrodą dodatkową w loterii jest gotówka. Już dzisiaj rozdamy 10 500 zł.

Chcesz wziąć udział w kolejnym losowaniu?

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w listopadzie.

Dzięki temu prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Nie masz czasu zbierać kuponów?
Udział w loterii mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii. Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp, przysługuje 12 kart abonamentowych.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.