Los się do mnie uśmiechnął. Wygrałem 500 zł w loterii Nowin

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Guzek
Ula Sobol

Los się do mnie uśmiechnął. Wygrałem 500 zł w loterii Nowin

Ula Sobol

Wśród zwycięzców drugiego losowania nagród pieniężnych w loterii „Mieszkanie za czytanie” jest Piotr Kawa z Nosówki. Gratulujemy!

- O wygranej w loterii dowiedziałem się od żony, która zaraz po czwartkowym losowaniu, sprawdziła na portalu Nowin listę laureatów - opowiada Paweł Kawa. - Oczywiście, byłem bardzo miło zaskoczony. Ucieszyłem się. Los się do mnie uśmiechnął. 500 zł zasili nasz budżet rodzinny i może jeszcze zabiorę żonę na jakiś dobry obiad - dodaje z uśmiechem laureat loterii.

Razem z żoną zbieramy kupony

Nasz Czytelnik zapewnia, że bierze już kolejny raz w loterii „Mieszkanie za czytanie”. - Razem z żoną prenumerujemy Nowiny, zbieramy kupony i gotowe zestawy przynosimy do redakcji Nowin - mówi Paweł Kawa. - Ostatni zestaw loteryjny przyniósł mi szczęście i będę grał dalej, bo historia może się powtórzyć, a do wygrania wciąż jest jeszcze sporo gotówki i oczywiście mieszkanie w centrum Rzeszowa.

Dołącz do gry o gotówkę i mieszkanie

Do gry o komfortowe mieszkanie w centrum Rzeszowa oraz sporą gotówkę można dołączyć w każdym momencie. Wystarczy, że zbierze się 10 kolejnych kuponów.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Udział w loterii mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin

Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie. I tak Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii. Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp, przysługuje 12 kart abonamentowych.

Zwycięzca całej loterii zamieszka w mieszkaniu w nowym budynku kompleksu SkyRes w Rzeszowie.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.