Konwencja PiS w Zielonej Górze: Barczak, Morawiecki, Kaczyński

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Maciej Dobrowolski

Konwencja PiS w Zielonej Górze: Barczak, Morawiecki, Kaczyński

Maciej Dobrowolski

- Jarosław, Jarosław- takimi okrzykami rozpoczęła się konwencja PiS w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na spotkaniu oprócz prezesa Jarosława Kaczyńskiego przemawiał premier Mateusz Morawiecki oraz Piotr Barczak, kandydat na prezydenta Zielonej Góry. Wcześniej otwarto nowy odcinek drogi S3.

33 kilometry liczy nowy odcinek trasy szybkiego ruchu S3 od Nowej Soli do Kaźmierzowa w województwie dolnośląskim. W sobotę premier Mateusz Morawiecki i ministrowie infrastruktury oraz inwestycji i rozwoju przyjechali na miejsce przed udostępnieniem trasy dla wszystkich kierowców. - Chciałem podziękować wszystkim, którzy w tak sprawny sposób przeprowadzili tę inwestycję, w szczególności ministrowi Adamczykowi, który dba o to, aby ten ruszt komunikacyjny, czyli główne arterie, szybko i sprawnie były budowane, również w tych miejscach, w których były zapominane, w układzie północ - południe - mówił premier Mateusz Morawiecki. Ale władz samorządowych już nie zaproszono na to otwarcie drogi…

- Jarosław, Jarosław- takimi okrzykami rozpoczęła się konwencja PiS w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na spotkaniu oprócz prezesa Jarosława Kaczyńskiego przemawiał premier Mateusz Morawiecki oraz Piotr Barczak, kandydat na prezydenta Zielonej Góry.  Wcześniej otwarto nowy odcinek drogi S3. 

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Dobrowolski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.