Rajmund Wełnic

Kandydatów dwóch. Czy Szczecinek poróżni Platformę i Nowoczesną?

Kandydatów dwóch. Czy Szczecinek poróżni Platformę i Nowoczesną?
Rajmund Wełnic

Szczecinecka Platforma Obywatelska postawiła na Daniela Raka, jako jej kandydata na burmistrza. Na ten sam fotel ochotę ma jednak też poseł Radosław Lubczyk.

Do wyborów samorządowych jeszcze ponad pół roku, ale walka wyborcza w Szczecinku rozgorzała na dobre.

Jak już informowaliśmy, w środę wiceburmistrz Daniel Rak został oficjalnie zaprezentowany jako kandydat Platformy na burmistrza Szczecinka. Poparły go miejskie koło partii, klub radnych, a rekomendacji udzielił burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, szef powiatowej PO.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.