Kameralnie i galowo - Dzień Kobiet w powiecie aleksandrowskim

Czytaj dalej
Fot. Adam Wojnar
Jadwiga [email protected]

Kameralnie i galowo - Dzień Kobiet w powiecie aleksandrowskim

Jadwiga [email protected]

Jedni wybrzydzają na obchody Dnia Kobiet, niesłusznie kojarząc go tylko z minioną epoką, choć to święto wymyślone dużo wcześniej w Ameryce. Inni - przeciwnie - celebrują mniej lub bardziej okazale.

Jedno z pierwszych spotkań nawiązujących do Dnia Kobiet zorganizowali w środę słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Aleksandrowie Kujawskim. Ale prawdziwa gala zapowiada się jutro o godz. 18 w lokalu Tara, gdzie burmistrz Andrzej Cieśla wręczy statuetki „Róże Burmistrza” wyróżniającym się paniom. Oprawę stanowić będzie koncert i wystawa fotografii „Kobiety z pasją”.

W Ciechocinku już dziś wieczorem panie czarować będzie Zbigniew Wodecki. To propozycja Miejskiego Centrum Kultury. Na przyjemność wysłuchania piosenek w wykonaniu znanego artysty obowiązują bilety.

Jutro o godz. 1o w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Leczniczo-Opiekuńczym w Raciążku tamtejszy Teatrzyk „Kukiełka” zaprasza na okolicznościowy spektakl. Natomiast raciążecki Gminny Ośrodek Kultury przygotowuje atrakcje dla pań na sobotę, 12 bm. O godz. 18 wystąpi miejscowa Formacja Kabaretowa oraz panowie z Klubu Seniora „Raj” i OSP.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Bądkowie będą fetować święto pań jutro o godz. 17 spotkaniem, na które złoży się występ kabaretu „Pod miotłą” z Sompolna i koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

Z kolei na kabaretowy spektakl „Spotkanie z humorem” zaprasza panie w niedzielę, 13 bm. o godz. 15 Gminny Ośrodek Kultury w Konecku. Wystąpi znana aktorka Lidia Stanisławska i nowo utworzona młodzieżowa orkiestra dęta. Wstęp wolny.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.