Już za tydzień czwarte losowanie. Do środy dostarcz zestawy loteryjne

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Już za tydzień czwarte losowanie. Do środy dostarcz zestawy loteryjne

Urszula Sobol

Czwarte losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie” odbędzie się 5 września o godz. 11 w redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, do środy, 4 września, do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne.

Podczas losowania nagrody w postaci gotówki losowane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Po czwartym losowaniu wszystkie zgłoszenia, które zostały dostarczone, łącznie ze zgłoszeniami wylosowanymi, biorą udział w głównym losowaniu.

Czytelnicy wydania papierowego

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego Nowin, prawidłowo przygotowany zestaw kuponów loteryjnych dostarcz do redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”.

Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do środy, 4 września 2019 roku do godziny 15. Koperty z kuponami, które zostaną dostarczone do organizatora w środę, 4 września 2019 roku (środa) po godzinie 15, nie biorą już udziału w czwartym losowaniu, ale trafią do losowania głównego.

Włącz się do gry już dziś

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie.

Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (możesz zacząć już dziś od kuponu nr 178) lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” wydania papierowego zyskują jeszcze więcej.Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą. Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl przysługiwać im będą Karty Abonamentowe.

Karta Abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 karty abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 karty abonamentowe.

Mieszkanie warte jest 310 000 złotych

Do wygrania w loterii jest komfortowe mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD, położone w kompleksie Sky Res w samym sercu miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony Partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Tym razem zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu Sky Res u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 16 piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz salonu z kuchnią i przestronnym balkonem, z którego rozciąga się niepowtarzalny widok. To naprawdę wyjątkowa nagroda dla naszego Czytelnika.

Już dzisiaj życzmy powodzenia podczas losowania.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.