Już w piatek joker, który zastępuje każdy inny kupon loteryjny

Czytaj dalej
Ula Sobol

Już w piatek joker, który zastępuje każdy inny kupon loteryjny

Ula Sobol

Jeśli grasz o mieszkanie i zabraknie Ci któregoś kuponu z zestawu to w brakujące miejsce będziesz mógł wstawić właśnie jokera.

Jeden Kupon Joker zastępuje jeden dowolny brakujący kupon loteryjny - z zastrzeżeniem, że taki zestaw nie może być złożony wyłącznie z Kuponów Joker.

Jednak zestaw konkursowy nie może się jednak składać wyłącznie z jokerów i musi być w nim przynajmniej jeden „zwykły” kupon.

Włącz się już dziś do gry o gotówkę i mieszkanie

Pomyśl, jak wspaniale byłoby zdobyć dla siebie mieszkanie, bez konieczności zaciągania kredytu na 30 albo 40 lat. Właśnie taką szansę daje Ci udział w naszej grze. Mamy dla Ciebie warte 305 000 zł. Jeśli jeszcze nie grasz o to piękne mieszkanie i dużą gotówkę, czas to zmienić.

Grę możesz zacząć w każdym momencie. Grę możesz rozpocząć od dowolnego kuponu, najważniejsze, abyś zebrał zestaw dziesięciu, które będą miały kolejne numery. Jeśli któregoś dnia zabraknie Ci kuponu, już w piątek wydrukujemy jokera!

Jokery opublikujemy raz w miesiącu

Jokery nie mogą samodzielnie stanowić dowodu udziału w grze. Oznacza to, że aby zestaw mógł wziąć udział w grze, powinien zawierać minimum jeden kupon loteryjny oznaczony numerem kolejnym i dniem tygodnia i maksimum 9 kuponów Joker. Przesłanie 10 jokerów w jednej kopercie nie stanowi zestawu upoważniającego do udziału w grze.

Kupony Joker będą publikowane obok zwykłych kuponów loteryjnych w wydaniach piątkowych Nowin raz w miesiącu. Kolejny kupon Joker zostanie wydrukowany w lipcu, a następny w sierpniu.

Przykładowy zestaw kuponów z jokerem może wyglądać następująco: Kupon 1, 2, 3, joker, 5, 6, 7, 8, 9 i 10.

Chcesz mieć więcej szans w loterii

Uczestnik gry może zakupić więcej niż jedno wydanie gazety z Kuponem Joker, zabezpieczając sobie możliwość zamiany większej liczby brakujących kuponów loteryjnych Kuponami Joker.

Pierwsze losowanie już w sierpniu

Pierwsze losowanie odbędzie się 24 sierpnia 2017 roku. Wylosujemy: 1 x 5 000 zł, 3 x 1 000 zł, 5 x 500 zł.

W tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 23 sierpnia 2017 r. do godz. 15.

O to mieszkanie warto grać

Zwycięzca loterii „Mieszkanie za czytanie” zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper.

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Prenumerujesz - zyskujesz w loterii

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej. Oprócz możliwości zebrania 21 zestawów kuponów otrzymają dodatkowo 20 Kart Prenumeratora. Dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Wykup abonament już dziś i graj o mieszkanie

W tej edycji loterii udział mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Przy zakupie kwartalnego abonamentu, otrzyma aż 12 szans w postaci Kart Abonamentowych!

Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu (to my wypełnimy, wydrukujemy i umieścimy w urnie wszystkie przysługujące Karty Abonamentowe).

W ramach abonamentu otrzyma nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl.

Życzymy powodzenia!

[ZAGRAJ W LOTERII]

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.