Jutro losowanie. Dziś do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne lub kup abonament

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Jutro losowanie. Dziś do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne lub kup abonament

Ula Sobol

Jutro o godz. 10 w redakcji Nowin odbędzie się drugie losowanie. Pamiętajmy o dostarczeniu zebranych zestawów kuponów do redakcji. A jeśli nie masz zebranych zestawów loteryjnych możesz jeszcze dziś do godz. 15 kupić abonament dostępu do treści elektronicznych Nowin.

Drugie losowanie gotówki odbędzie się już jutro, 26 października o godz. 10. Wylosujemy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł. Uwaga, w tym losowaniu wezmą udział tylko zestawy dostarczone do biura loterii do 25 października 2017 r. do godz. 15.

Czytelnikom, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z loterią “Mieszkanie za czytanie” przypominamy, że wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, aby grać o dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]Dwupokojowe mieszkanieZwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ul.Warszawską i Lubelską w Rzeszowie. To świetne miejsce do zamieszkania, ale też znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Jak zapewnia Bogusław Sobczyk, dyrektor ds. handlu i marketingu firmy Developres, dwupokojowe mieszkanie będzie nowoczesne i funkcjonalne. A co najistotniejsze - w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Nagrodą dodatkową w loterii jest gotówka. Już jutro rozdamy 10 500 zł.

Zbieraj kupony lub wykup abonamentBy mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety. Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

Prenumeratorzy miesięczni, całotygodniowi Nowin zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymują dodatkowo Karty Prenumeratora. Kolejne karty wydrukujemy już w listopadzie.

Dzięki temu Prenumeratorzy podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ Nowiny w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować Nowiny.

Nie masz czasu zbierać kuponów?


Udział w loterii mogą wziąć również Czytelnicy, którzy wykupią abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin w serwisie plus.nowiny24.pl/wez-udzial/. Przysługiwać im będą Karty Abonamentowe, które również zwiększają szanse w grze o mieszkanie.

Jeśli na co dzień czytasz aktualności w naszym portalu, weź udział w loterii, kupując abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin poprzez nasz serwis plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii. Czytelnikowi, który kupi kwartalny dostęp, przysługuje 12 kart abonamentowych.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.