Jutro czwarte losowanie. Dzisiaj do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Jutro czwarte losowanie. Dzisiaj do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne

Urszula Sobol

Czwarte losowanie w loterii „Mieszkanie za Czytanie” odbędzie się jutro, 5 września o godz. 11 w redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, to dzisiaj do godz. 15 dostarcz zestawy loteryjne.

Losowania nagród w postaci gotówki będą odbywać się w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Po czwartym losowaniu wszystkie zgłoszenia, które zostały dostarczone, łącznie ze zgłoszeniami wylosowanymi, biorą udział w losowaniu głównym.

Czytelnicy wydania papierowego

Jeśli jesteś Czytelnikiem wydania papierowego Nowin, prawidłowo przygotowany zestaw kuponów loteryjnych dostarcz do redakcji Nowin w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń Nowin przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie w standardowej białej kopercie, zbliżonej do formatu C6, zamkniętej i opatrzonej dopiskiem „Mieszkanie za czytanie”.

Wszystkie prawidłowo przygotowane zestawy kuponów dostarcz (przynieś lub prześlij) do biura loterii do dzisiaj, 4 września 2019 roku do godziny 15.

Koperty z kuponami, które zostaną dostarczone do organizatora dzisiaj (4 września 2019 roku - środa) po godzinie 15, nie wezmą już udziału w czwartym losowaniu, lecz trafiają do losowania głównego.

Włącz się do gry już dziś o gotówkę i mieszkanie

Do gry o gotówkę i mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie.

Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament na plus.nowiny24.pl

Warto też wiedzieć, że prenumeratorzy „Nowin” wydania papierowego zyskują jeszcze więcej.

Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą.

Czytelnikom, którzy wykupią abonament dostępu do treści wyłącznie za pośrednictwem plus.nowiny24.pl, przysługiwać będą Karty Abonamentowe. Karta abonamentowa stanowi pojedynczy zestaw kuponów uprawniający do udziału w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Liczba kart, którą otrzymasz, zależy od prenumeraty, jaką wykupisz.

Uwaga! Za miesięczny abonament otrzymasz 4 karty abonamentowe, przy abonamencie kwartalnym kart jest 12, a przy abonamencie półrocznym, otrzymasz aż 24 karty abonamentowe.

Mieszkanie warte 310 000 zł

Do wygrania jest mieszkanie, w pełni wykończone, umeblowane i wyposażone, położone w kompleksie SkyRes w samym sercu miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., nasz sprawdzony partner i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkania wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii.

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes u zbiegu ulic Warszawskiej i Lubelskiej. To świetna lokalizacja, bardzo blisko centrum, ale z dogodnym dojazdem do autostrady.

Już dzisiaj życzmy wszystkim uczestnikom Nowin powodzenia podczas jutrzejszego losowania.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.