Hity internetu 2017. Despacito, Miłość w Zakopanem, Ucho Prezesa

Czytaj dalej
Tomasz Wróblewski

Hity internetu 2017. Despacito, Miłość w Zakopanem, Ucho Prezesa

Tomasz Wróblewski

Mijający rok upłynął w sieci pod znakiem awansu piłkarzy na mundial, „Ucha Prezesa” i... przepisów na grzyby. Sławomir i jego "Miłość w Zakopanem" to hit polskiego YouTube'a, a przebój 2017 roku to "Despacito".

Każdego roku najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa Google przygotowuje ranking haseł, które internauci w Polsce i na świecie wpisywali najczęściej. Swoje rankingi przygotowują też najpopularniejszy serwis z filmami w sieci - YouTube i serwis społecznościowy Twitter. Dzięki nim wiemy, czym w 2017 roku żył świat i jakimi wydarzeniami najbardziej interesowali się Polacy.

 • Twórcy wyszukiwarki Google tradycyjnie już przygotowali zestawienie haseł, które cieszyły się największą popularnością wśród internautów w mijającym roku na całym świecie. Podobne podsumowanie sporządził również YouTube.
 • Co mówi o nas internet?
Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Wróblewski

W redakcji "Nowej Trybuny Opolskiej" pracuję od 1999 roku. Przez 7 lat, byłem reporterem gazety w Kędzierzynie-Koźlu. W 2006 roku zająłem się wydawaniem serwisu internetowego gazety - nto.pl - który od tego czasu stał się najchętniej odwiedzanym portalem informacyjnym w regionie. Odpowiadam także za miejskie serwisy naszemiasto.pl, w których możecie znaleźć wiele informacji lokalnych. Jeśli masz ciekawą sprawę, którą chcesz, by została opisana albo organizujesz ciekawe wydarzenie, skontaktuj się ze mną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.