Marzena Sutryk

GDDKiA odpowiada na poselską interpelację

GDDKiA odpowiada na poselską interpelację      Fot. Radosław Brzostek
Marzena Sutryk

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad odpowiedziała na pytanie posła Stanisława Gawłowskiego z PO o możliwość budowy jeszcze jednego węzła drogowego pod Koszalinem, który miałby połączyć Gorzebądź z S6. Stanowisko jest negatywne.

Pierwotnie węzeł w Gorzebądziu miał być jednym z pięciu, które „spinałyby” Koszalin oraz okolicę z drogą ekspresową S6. Pozostałe cztery to ten na ul. Morskiej, Władysława IV, Szczecińskiej oraz w Karnieszewicach. I te cztery powstaną. Natomiast Gorzebądź przepadł na etapie projektowania. O wpisanie brakującego węzła do projektu i uwzględnienie go podczas realizacji inwestycji, wnioskował m.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.