Dzisiaj prenumeratorzy Nowin otrzymają dwie Karty Prenumeratora

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Urszula Sobol

Dzisiaj prenumeratorzy Nowin otrzymają dwie Karty Prenumeratora

Urszula Sobol

Każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wytnij je , uzupełnij i dostarcz do Redakcji „Nowin” w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń „Nowin” przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie.

Prenumeratorzy „Nowin” zyskują jeszcze więcej. Oprócz możliwości zebrania zestawów kuponów otrzymają dodatkowo Karty Prenumeratora, dzięki temu podwoją swoje szanse na wygraną i sporo zaoszczędzą, ponieważ „Nowiny” w prenumeracie są tańsze niż w normalnej sprzedaży detalicznej. Aby nie przegapić żadnego wydania gazety, zyskać dodatkowe szanse i zaoszczędzić, wystarczy zaprenumerować „Nowiny”.

Zamówienie prenumeraty na kolejny, wybrany okres można złożyć tylko do 20 września o u listonosza lub w najbliższym urzędzie pocztowym.

Pamiętaj, każda Karta Prenumeratora zastępuje zestaw dziesięciu zwykłych kuponów loterii „Mieszkanie za czytanie”. Wytnij je , uzupełnij i dostarcz do Redakcji „Nowin” w Rzeszowie przy ul. Kraszewskiego 2 lub do Biura Ogłoszeń „Nowin” przy ulicy Unii Lubelskiej 3 w Rzeszowie.

Urszula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.