Dziś prenumeratorzy Nowin otrzymają Karty Prenumeratora

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dziś prenumeratorzy Nowin otrzymają Karty Prenumeratora

Ula Sobol

Jedna Karta Prenumeratora zastępuje zestaw 10 kuponów. Zwiększ szanse na wygranie dwupokojowego, wykończonego, umeblowanego i wyposażonego mieszkania w Rzeszowie, wartego 305 000 zł

Do gry o mieszkanie o wartości 305 000 złotych możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (możesz zacząć już dziś od kuponu nr 110 lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie może być Twoje.

Zwiększ szansę w loterii i kup prenumeratę

Dzięki prenumeracie papierowej lub elektronicznej nasi Czytelnicy mogą zwiększyć szanse na wygraną i zaoszczędzą.

Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu). Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego.

Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów. Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów.

Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze.

Nie masz czasu zbierać kuponów? Kup abonament

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez naszą stronę, przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe. Dodatkowo będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl. Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Dwupokojowe mieszkanie w Rzeszowie

Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii.

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV.

Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Zwycięzca loterii „Mieszkanie za czytanie”, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Na Czytelników czeka również gotówka

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka.

Laureaci zostaną wyłonieni podczas publicznych losowań, których przebieg będzie nadzorowany przez osobę posiadającą świadectwo zawodowe uprawniające do nadzorowania loterii promocyjnych oraz komisję konkursową.

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony. Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety.

W piatek, 10 listopada Kupon Joker

Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

A jeśli zabraknie Ci jakiegoś kuponu już w piątek, 10 listopada Czytelnicy Nowin otrzymają kolejny kupon ratunkowy Joker. Zastąpić on może brakujący kupon loteryjny!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.