jp

Duma i Nowoczesność zbiera pieniądze dla Janusza Walusia. A on... domaga się przerwania zbiórki

Oprawa meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Transparenty dedykowane Januszowi Walusiowi można spotkać na wielu stadionach i w wielu halach sportowych Fot. facebook/freedomforJanuszWaluś Oprawa meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Transparenty dedykowane Januszowi Walusiowi można spotkać na wielu stadionach i w wielu halach sportowych w Polsce.
jp

Duma i Nowoczesność - organizacja, której powiązania z neonazistami ujawnił program "Superwizjer", zbiera pieniądze na stronie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na rzecz Janusza Walusia, radomianina osadzonego w więzieniu w Republice Południowej Afryki. Sam zainteresowany oraz jego córka domagają się usunięcia strony i przerwania zbiórki.

Sprawa wyszła na jaw po burzy, jaka przeszła w związku z wyemitowaniem w stacji TVN24 programu o działalności w Polsce neonazistów. Ponad rok temu reporterzy przeniknęli do organizacji Duma i Nowoczesność, dzięki czemu mogli obserwować zachowania osób fascynujących się największym zbrodniarzem w historii świata.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
jp

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.