Droga S6. Dłużej poczekamy na całą obwodnicę Koszalin - Sianów

Czytaj dalej
Fot. GDDKiA
Marzena Sutryk

Droga S6. Dłużej poczekamy na całą obwodnicę Koszalin - Sianów

Marzena Sutryk

Część obwodnicy S6 Koszalina i Sianowa dokończy wybrany w nowym przetargu wykonawca - taki komunikat wydał wczoraj szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Koniec złudzeń. Obwodnicą S6 Koszalin - Sianów na całym odcinku pojedziemy nie prędzej niż w 2021 roku, i to przyjmując optymistyczny scenariusz, że procedury i realizacja przebiegnie już bez większych zakłóceń...

Po blisko rocznych negocjacjach między stronami, rozmowy zakończono i ogłoszono wczoraj przetarg na wyłonienie nowego wykonawcy części obwodnicy. Chodzi o realizację krytycznego odcinka, na którym prace zostały przerwane w maju ubiegłego roku.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.