Czwarta płyta dwunastoletniej Klaudii ma być pamiątką Światowych Dni Młodzieży

Czytaj dalej
Fot. ze zbiorów ks. J. Drewniaka
Jadwiga [email protected]

Czwarta płyta dwunastoletniej Klaudii ma być pamiątką Światowych Dni Młodzieży

Jadwiga [email protected]

Klaudia Sadowska z Ośna Drugiego w gm. Aleksandrów Kujawski ma 12 lat i kilka nagranych w profesjonalnym studio płyt z piosenkami.

O utalentowanej wokalnie Klaudii Sadowskiej pisaliśmy dwa lata temu, gdy dziesięcioletnia wówczas dziewczynka nagrała swoją pierwszą płytę w profesjonalnym łódzkim Studio Ars Sonora. Od tej pory ukazały się jej kolejne płyty.

Talent Klaudii dostrzegł i zachęcił do jego rozwijania ks. Janusz Drewniak, proboszcz parafii w Ostrowąsie, gdy dziewczynka „błysnęła” pięknym śpiewem podczas niedzielnych mszy w Sanktuarium Matki Bożej Pani Kujaw.

Nagrane przez Klaudię płyty zawierają piosenki o tematyce religijnej. Pierwsza nosi tytuł „Bóg dał czas, żeby go kochać”. Rok później ukazały się dwie kolejne dwie płyty: „Śpiewam, kocham Cię, Panie” oraz „Narodzenia czas...”.

- Czwarta z kolei płyta pod tytułem „Tobie powierzam mą drogę” powstała podczas dwóch sesji nagraniowych w Studio Ars Sonora na zamówienie. Będzie stanowić pamiątkę przeznaczoną dla młodzieży diecezji bydgoskiej, biorącej udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie - tłumaczy ks. Janusz Drewniak, który w nagraniach płyty towarzyszył śpiewającej Klaudii na instrumentach klawiszowych. Na płycie znajduje się 16 piosenek.

To jednak nie ostatnie słowo Klaudii, jeśli chodzi o nagrania. Wczoraj ks. Janusz Drewniak poinformował nas, że jest już piąta płyta dwunastolatki. Tym razem znajdują się na niej piosenki harcerskie i żołnierskie.

Z samą Klaudią nie udało się nam porozmawiać, bowiem przebywa u swojej chrzestnej w Paryżu. Mama dziewczynki zdradziła nam, że córka nie tylko pięknie śpiewa, ale i świetnie się uczy. Przyniosła świadectwo z czerwonym paskiem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.